Добровільне страхування судових витрат в СК «СПЕЙР»

Страхування судових витрат є на сьогоднішній день одним з видів досить вигідного способу економії і забезпечення правового захисту для будь-якого підприємства. Керівники компаній чудово це розуміють і вже сьогодні дана послуга має попит в Україні. Безумовно, що довірити оформлення даної програми необхідно відповідальній компанії з гарною репутацією. Саме такою і є страхова компанія «СПЕЙР». Детальніше про цю послугу ви можете дізнатись за посианням: http://spare.ua/insurance/dobrovilne-strahuvannya-sudovih-vitrat/.

У якому випадку страхування буде вигідним для підприємства:

• На підставі укладеної угоди між підприємством і страховою компанією на добровільне страхування судових витрат, застрахованій особі відшкодовуються витрати, які вона понесла в процесі судового розгляду.
• Відшкодовуються витрати, які були отримані при вирішенні цивільних, адміністративних, та господарських справ. Насправді витрати в процесі судових розглядів по вищепереліченим законодавчим правам, можуть бути зовсім непередбаченими, саме тому в договорі з клієнтом обговорюються всі можливі варіанти витрат.

У компанії SPARE працюють досвідчені і висококваліфіковані фахівці, які допоможуть грамотно і якісно скласти договір з клієнтом. Варто відзначити, що добровільне страхування може відшкодувати матеріальні витрати не лише по судовим питанням в області господарського права, адміністративного і цивільного, але і в міжнародних арбітражних судах. В її компетенції страхувати витрати по судовим процесам в міжнародних арбітражних судах.

Компанія «СПЕЙР» має свій персональний сайт, на якому є змога ознайомитись з усім спектром послуг, що надається. Так само на сайті вказані всі доступні контакти для зв’язку і отримання професійної консультації. Оформляючи страховий поліс в даній фірмі, клієнт гарантовано отримує грамотну і кваліфіковану допомогу у сфері страхування.

Договір, складений в даній компанії, діє по всій території України. Терміни практичного строку дії договору можуть бути від 1 місяця до 1 року. Компанії, які застрахували свої активи в даній фірмі можуть сміливо розраховувати на високоефективний і гарантований захист від матеріальних витрат, які можуть виникнути внаслідок судових розглядів у таких судах, як: цивільний, адміністративний, господарський і арбітражний.

Возможность получить займ в обмен на ПТС Любимые фильмы бесплатно Компания «Аква Геология» Большой выбор различных редукторов Большой ассортимент комплектующих и аксессуаров для мобильных

Лента новостей