20.04.2017 14:38

Українцям обіцяють монетизацію субсидій тільки через 3-4 роки

Українцям обіцяють монетизацію субсидій тільки через 3-4 рокиМонетизація субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для населення може бути проведена не раніше, ніж через 3-4 роки, оскільки ця процедура пов'язана зі значними технологічними труднощами.
Про це повідомив журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева після засідання уряду в середу, передає УНІАН.
"У наших реаліях, я вважаю, це (монетизація субсидій для населення – Ред.) може бути через 3-4 роки", — сказав міністр.
За словами Реви, на даному етапі державі буде складно забезпечити оперативне відкриття 7 млн банківських рахунків для монетизації отримувачів субсидій.
Крім того, з урахуванням високих цін на житлово-комунальні послуги стосовно доходів населення, державі буде вкрай складно проконтролювати цільове використання громадянами коштів, отриманих у рамках монетизації.
Як повідомлялося, 18 березня поточного року віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко заявив, що монетизація субсидій на оплату комунальних послуг проводитиметься у два етапи: перший — на рівні підприємств, що надають послуги, другий — на рівні споживачів цих послуг.
В оприлюдненому 4 квітня тексті Меморандуму України з МВФ уряд узяв на себе зобов'язання до вересня 2017 року провести монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на рівні теплокомуненерго.

Источник

Ассортимент музыкальных инструментов для любых вкусов Качественные компьютеры выгодно от компании BestHard Поставки и ремонт качественного компрессорного оборудования Профессиональный уход за вашим авто Казино Вулкан 24 — качественная игровая площадка с большим выбором автоматов

Лента новостей