20.04.2017 14:38

Українцям обіцяють монетизацію субсидій тільки через 3-4 роки

Українцям обіцяють монетизацію субсидій тільки через 3-4 рокиМонетизація субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для населення може бути проведена не раніше, ніж через 3-4 роки, оскільки ця процедура пов'язана зі значними технологічними труднощами.
Про це повідомив журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева після засідання уряду в середу, передає УНІАН.
"У наших реаліях, я вважаю, це (монетизація субсидій для населення – Ред.) може бути через 3-4 роки", — сказав міністр.
За словами Реви, на даному етапі державі буде складно забезпечити оперативне відкриття 7 млн банківських рахунків для монетизації отримувачів субсидій.
Крім того, з урахуванням високих цін на житлово-комунальні послуги стосовно доходів населення, державі буде вкрай складно проконтролювати цільове використання громадянами коштів, отриманих у рамках монетизації.
Як повідомлялося, 18 березня поточного року віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко заявив, що монетизація субсидій на оплату комунальних послуг проводитиметься у два етапи: перший — на рівні підприємств, що надають послуги, другий — на рівні споживачів цих послуг.
В оприлюдненому 4 квітня тексті Меморандуму України з МВФ уряд узяв на себе зобов'язання до вересня 2017 року провести монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на рівні теплокомуненерго.

Источник

Вендинг бизнес Выбираем чехол для Samsung A3 2016 (A310F) Возможность провести настоящий отдых за городом Большой выбор качественной техники по приятным ценам Огромный ассортимент новинок от известных производителей игрового софта

Лента новостей